Únor 2012

Ajvi

26. února 2012 v 12:20 | DiMo
Přezdívka autorky: Ajvi
Blog: SomeThing
Věk: 14
Obsahem blogu: povídky,recenze,seriály,filmy,deníky,videa,hudba,designy


Co říká redakce free-side?
Torag: Myslím, že k tomuhle netřeba moc komentářů. Zkrátka blog s velkým a pestrým obsahem a zajímavým vzhledem, kde si každý najde to svoje :). Klikej nahoře!

Princess M

26. února 2012 v 12:03 | Torag
Přezdívka autorky: Princess M
Věk: 14
Obsahem blogu: povídky,recenze,názory
Od autorky: "věci, co můžou zajímat jednu puberťačku"

Co říká redakce free-side?
Torag: Nechci sem přidávat žádné hodnocení, ale vyjádřím svobodně svůj názor. Blog 14ti leté inteligentní studentky, kterou jsem při prvním pohledu na blog zřejmě podcenil. Sice nejsem moc na blogové povídky, ale úvahy a články na téma týdne od této autorky si rád pročítám :). Blog vypadá hezky a zajímavě jak po vzhledové,tak po obsahové stránce. Klikejte na odkaz nahoře :)!

Tajemství života 2. část

23. února 2012 v 18:30 | Luck-y |  The secret
V první části jste se mohli dozvědět základní informace o tajemství a jak jej využít. V této části se zaměříme na to, co dělat, abychom dosáhli ještě větší síly přitažlivosti a ještě lepších výsledků. Také se budeme zabývat tím, jak využívat tajemství v jednotlivých oblastech a to v penězích, vztazích, zdraví a v životě jako takovém.

11.září 2001

22. února 2012 v 22:04 | DiMo |  Názory, zamyšlení

ZÁHADA SVĚTOVÉHO OBCHODNÍHO CENTRA

[WORLD TRADE CENTER] 11. září 2001O co šlo? 11. září 2001 narazily postupně dva Boeingy 767 do dvou budov světového obchodního centra. O půl hodiny později jedno letadlo zasáhlo zdi Pentagonu - sídla amerického ministerstva obrany.

Pojďmě rozebrat některá fakta, o kterých jsme se ve zprávách nedozvěděli. Koukněme na věc realistickým okem a použijme "zdravý selský rozum".


Tajemství života 1. část

15. února 2012 v 18:21 | Luck-y |  The secret

Velké tajemství našeho života

Velmi málo lidí slyšelo o knize nebo o filmu s názvem The Secret (tajemství). Už sám název naznačuje, že se jedná o něco zajímavého a napínavého. A určitě by nikoho nenapadlo, že se nám tímto může změnit život k lepšímu.


Behind the scenes - Únor

14. února 2012 v 21:02
Co můžete od redakce FREE-SIDE blogu tento měsíc očekávat?

V únoru bude na FREE-SIDU určitě svítit série článků o "TAJEMSTVÍ ŽIVOTA". Dozvíte se jak si nejen zlepšit den,ale i život. Nejen teoreticky, ale dokonce prakticky! Redakce si to vyzkouší tzv. "na vlastní kůži"!

Věříte na posmrtný život? Myslíte, že se duše může převtělit jinam? Téma rozebereme a prozkoumáme v článku o REINKARNACI, na který se také můžete těšit.

Dále špetka zajímavostí. Určitě každý rok vzpomínáte a uctíváte památku zesnulých z 11.září 2001. Koukneme se na to i z jiné stránky než obyčejná média! Opravdu to byl tak skvěle naplánovaný útok teroristů?

A když se časově zadaří, povíme si něco o UFO. Né nebojte! Žádné fake obrázky ani videa. Dozvíme se víc o utajených projektech a podzemních základnách, kde se UFO zkoumá!

To vše nás čeká a může čekat ještě tento měsíc. Doufáme, že se Vám články budou líbit, zabavíte se u nich a dozvíte se něco nového a zajímavého.

Free-Side Tým

4. díl Paranormal Activity!

12. února 2012 v 10:46 Filmařský koutek
Určitě všichni znáte sérii filmů Paranormal Activity. Někdo tyto filmy zbožňuje, někomu nic neříkají. Je to jeden z nejúspěšnějších filmů co se týče poměru investovaných/vydělaných peněz. Poslední díl, který jsme mohli vidět stál 5 milionů dolarů a vydělal přes 200 milionů!Pár dní po Novém roce se vyskytly informace, že 4ka se opravdu bude natáčet. A není divu! Proč rušit něco, co stále funguje? Vzpomínám si na 1. díl. Stál asi 15 000 dolarů a jen v USA vydělal přes 100 milionů.

Kdo Paranormal Activity viděl, určitě si pamatuje, jak byl trochu zmatený z pokračování a navazování dílů na sebe. Třetí díl se vlastně odehrál 28 let zpátky, v dětství Katie a Kristie. Jaký děj bude mít 4ka? Mezi fanoušky se povídá, že by čtvrtý díl mohl ukázat, kam se Katie s ukradeným dítětem Hunterem (z druhého dílu) poděla. Další spekulace jsou o průběhu děje na psychiatrické léčebně/vězení, kde je vpodstatě vysoká pravděpodobnost průmyslových kamer. Ale jsou to jen přání a fantazie fanoušků, nechme se překvapit!

Premiéra byla ohlášena na 21.říjen letošního roku.
V kinech ČR od 25.10.2012
V kinech na Slovensku od 18.10.2012