11.září 2001

22. února 2012 v 22:04 | DiMo |  Názory, zamyšlení

ZÁHADA SVĚTOVÉHO OBCHODNÍHO CENTRA

[WORLD TRADE CENTER] 11. září 2001O co šlo? 11. září 2001 narazily postupně dva Boeingy 767 do dvou budov světového obchodního centra. O půl hodiny později jedno letadlo zasáhlo zdi Pentagonu - sídla amerického ministerstva obrany.

Pojďmě rozebrat některá fakta, o kterých jsme se ve zprávách nedozvěděli. Koukněme na věc realistickým okem a použijme "zdravý selský rozum".NÁRAZ

Dvojčata byly dvě obrovské vysoké budovy. Tudíž je jasné, že nemohly být postaveny z papíru. Jejich stavba musela zahrnovat spoustu bezpečnostních testů a opatření. Kostra konstrukce byla tvořena ze svařovaných ocelových nosníků. Z "vědeckých" výpovědí z televize jsme se mohli dozvědět, že při nárazu letadla byly poškozeny ocelové nosníky velkým žárem, tím pádem došlo k pádu budovy.

Dovolte mi poukázat na pár faktů:
Letecké palivo dosahuje teplot 900 °C
Ocel se taví při teplotách kolem 1500 °C
Tak JAK se mohla budova zřítit?

PÁD BUDOV

Na videích i ve zprávách jste určitě viděli pád budov. Nepřipomíná vám to něco? Mě ano. Jako z filmu vystřižená řízená demolice. Budova se volným pádem sune k zemi. Výbušniny umístěné dole v budově a uprostřed budovy mohly udělat svoje. Na videích byl prý dokonce zachycen prach od spodní části budovy těsně před nárazem letadla -> odpálení výbušnin? Záznam, který to dokazoval byl v několika následujících dnech zabaven.


LETADLA

Někteří z reportérů a svědků tvrdili, že letadla neměla výhledová okénka u cestujících. To nasvědčuje tomu, že mohlo jít o nákladní letadla.

OSTATNÍ

Jména únosců letadel FBI vypátrala po 2 dnech od incidentu. FBI je asi sakra dobrá, ale tohle je extra třída, nemyslíte?
Kolem Pentagonu (mimochodem nejstřeženější budovy ve státech a na světě) byly nalezeny směšně malé součástky letadla a aby to nebylo málo, části byly z jiného typu letadla! Bezpečnostní záznamy z kamer z okolí Pentagonu byly vymazány a zabaveny. Úřady uvolnily jen několik snímků - ovšem ze špatného času.


Doporučené filmy o 11.září se stejným pohledem na věc:
Fahrenheit 9/11
9/11: In Plane Site
Loose Change
9/11: The Great Illusion.

Proč se tají pravda? Proč by USA organizovalo útok na jedny ze svých největších budov a zabily tak tisíce nevinných lidí? Proč FBI nezasáhla, když o útoku předem věděla? To zůstává záhadou, ale jedno je téměř každému rozumnému člověku jasné. Pravda se tají a cenzura se stále používá. Tisíce NEVINNÝCH lidí zemřelo pro nic. Lidé stratili svoje děti, rodiče, svoje rodiny, příbuzné, manželky a manžele. Nad 11.září 2001 tedy stále zůstává otazník.zdroje: kandera.net, wikipedia.cz, novinky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Princess M Princess M | 23. února 2012 v 15:45 | Reagovat

Mylím, že tenhle článek je opravdu povedený. Sama jsem docela často přemýšlela, co se tam asi stalo a myslím, že tvoje úvaha je naprosto logická. Takže gratuluji k opravdu zajímavému článku. xD

2 Torag Torag | Web | 24. února 2012 v 13:45 | Reagovat

[1]: Ve světě se děje plno takových věcí a prostý lid ani nemůže vidět,jak to vlastně bylo. Děkuji za komentář :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama