Tajemství života 2. část

23. února 2012 v 18:30 | Luck-y |  The secret
V první části jste se mohli dozvědět základní informace o tajemství a jak jej využít. V této části se zaměříme na to, co dělat, abychom dosáhli ještě větší síly přitažlivosti a ještě lepších výsledků. Také se budeme zabývat tím, jak využívat tajemství v jednotlivých oblastech a to v penězích, vztazích, zdraví a v životě jako takovém.


3. Mocné procesy
Chceme-li být úspěšní v používání tajemství, musíme změnit své myšlení a své pocity k lepšímu! Občas se stává, že přes veškeré vynaložené úsilí se nám stále nedaří. Nezoufejte! Nyní vám dám pár užitečných rad:
1) Vděčnost - buďte vděční za všechno, co máte; začněte si dělat seznam věcí, za které jste v životě vděční (obrátí to vaše myšlení)
Pocit vděčnosti je 100% cesta k lepšímu životu! Soustřeďte se na věci, které už máte a děkujte za ně každý den. Připomínám, že se to nesmí stát denní rutinou! Nestačí si to jen projíždět v hlavě a děkovat. Musíte se také snažit o to, abyste cítili ten pocit! Aby vás to hřálo u srdce a vy měli radost a cítili se krásně!
2) Vizualizace - udělejte něco opravdu ohromného! Dám vám příklad:
Nyní si představte, že chcete nové auto. Promítejte si v hlavě ten obraz a soustřeďte se na konečný výsledek. Sedněte si do obýváku, do křesla. Pusťte si dobrou hudbu. A teď se podívejte na hřbet vašich rukou. Podívejte se na barvu kůže, žíly, prsteny, nehty, umělé nehty; zaberte každý detail těsně před tím, než zavřete oči. Zavřete oči a sledujte, jak vaše ruce chytají volant vašeho zbrusu nového auto.

Šlapejte ve vzduchu na pedály,

řaďte na opěradle vašeho křesla

a v hlavě musíte vidět obraz, jak se svým autem jedete například městem.
A dostanete se do pocitu, že už to auto máte. Vůbec jej v tu chvíli nechcete, protože máte ten pocit, že už je vaše. A tady se tajemství opravdu stává skutkem, čili skutečností!!! Musíte dosáhnout tohoto pocitu, protože pokud máte jen dobré myšlenky a pozitivní přístup a né ten správný pocit, tak nemusíte mít dostatečnou sílu tu věc, kterou chcete ( v tomto případě auto) přitáhnout.
3) Nástěnka vizí - vytvořte si nástěnku, kam budete dávat všechny své cíle v podobě fotek nebo spisů; pak denně na několik minut zavřete oči nebo se koukejte na tu nástěnku a dělejte, že už to máte. Vciťte se do toho a zaměřte se na to! Užívejte si to a až skončíte, tak to vypusťte do vesmíru a důvěřujte mu, že on už to nějak zařídí. Nepotřebujete vědět jak ani kdy. Důležité je to, že vesmír si vždy vybere tu nejrychlejší, nejkratší a nejlepší cestu k vám a k vašemu přání.
Dělat, že už to máte, je důležité proto, že když si řeknete: "Kéž bych to auto mohl mít." nebo "Jednou bude moje.", tak mluvíte v budoucnosti. A pokud v tom budete pokračovat, tak to i budoucností zůstane.


K následujícím kapitolám již není skoro co říct, neboť všechny zásadní a důležité věci byly řečeny v předchozích kapitolách. Tak se prosím nelekejte, pokud bude ve zbytku článku míň textu než obvykle.

4. Tajemství a peníze
Lidé se stále diví, že mají mnoho dluhů, nestačí je splácet a žijí od výplaty k výplatě. Je to proto, že pokaždé, když přijdou domů z práce, tak čekají složenku. A co se stane? Je tam! Další den - bude tam další dluh? ANO! Myslí pouze na dluhy a neočekávají nic skvělého a to je CHYBA! Pokud je to váš případ, tak si udělejte laskavost. Čekejte šek. Vezměte si jednu ze složenek. Zabělte váš dosavadní zůstatek a napište tam takovou částku, jakou byste chtěli mít na účtě. Od teď si představujte, že vám chodí pouze šeky a nic jiného. A po měsící by se měli dostavit první výsledky.
"Když máte inspirující myšlenku, musíte jí věřit a jednat podle ní."
Chcete dostatek peněz? Chcete blahobyt? Tak se zaměřte na peníze! Zaměřte se na blahobyt! Berte to tak, že si opět objednáváte z katalogu vesmíru. Řekněte si něco, čemu uvěříte např.: "Chtěl bych nečekaně získat 25 000,- a to do 30 dnů"
A věřte tomu!


5. Tajemství a vztahy
Zde musím podotknout jednu důležitou věc:
"Jak miluji sám sebe, tak miluji ostatní."
Je důležité, abyste měli své tělo rádi, abyste jim nepohrdali. Buďte za něj vděční. Pokud ne, tak není možné abyste měli fungující vztah, který vám dlouho vydrží.
Pokud již máte vztah, který ovšem nefunguje a neustále se hádate, tak i zde může tajemství pomoci, i když to tak nevypadá. Vezměte si papír a 30 dní pište, čeho si na tom člověku vážite a uvidíte, že se vše zlepší.


6. Tajemství a zdraví
Tajemstvím lze vyléčit i smrtelné nemoce v pokročilých stádiích. Jedinou podmínkou je, že musíte žít v tom, že máte dokonale zdravé tělo a věřit tomu. A výsledky, kterých se vám dostane, budou ohromující.

7. Tajemství a svět
Naučte se najít klid a odpoutat svůj zájem od toho, co nechcete. Zaměřte svůj zájem na to, co chcete zažívat. Nechcete válku? Chtějte mír! Nechcete hladovění? Chtějte, aby všichni lidé na planetě měli co jíst! Je to snadné.
Zkuste meditovat. Každý den si sedněte, pusťte si meditační hudbu, zavřete oči a meditujte nad tím, co chcete. Ze začátku bude stačit 3 - 12 minut.


8. Tajemství a vy
To vy jste autorem svého života! To vy píšete svůj život pomocí pera, které máte ve svém vlastnictví a nikdo jiný! Váš život je to, co napíšete.

9. Tajemství a život
Těšte se ze svého života! Radujte se z něj a buďte za něj vděční tak, jak jen můžete! Pokud toto a všechny předešlé kroky, které jsem vám předložil, zvládnete, tak váš život bude takový, jaký chcete, aby byl. A tehdy pochopíte tajemství.

Zajímavost:
Tajemství znali i velcí mysleté našeho světa - Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein, Newton...

Nyní toto velké tajemství znáte i vy! A to je ode mne vše. Přeji vám krásnou zábavu a mnoho úspěchů, při tvorbě vašeho vlastního života. Zaručeně se vám podaří takřka "nemožné".

Vše je ve vašich rukou!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ajvi-SomeThing Ajvi-SomeThing | Web | 26. února 2012 v 11:31 | Reagovat

Jůů, fakt povedený článek! Líbí se mi, jak to tam popisuješ, že si musíme vážit toho, že vůbec žijeme... Fatk super :)
Mimochodem, na blogu mám článek k Affs :) Díky, že jsi mi napsal :)

2 Luck-y Luck-y | 26. února 2012 v 12:45 | Reagovat

Děkuju za pochvalu. Jsem rád, že má článek úspěch ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama