REC

5. března 2012 v 17:45 | Luck-y |  Filmařský koutek

REC

Jak jste se již mohli dočíst v článku "Grave Encounters", sešli se admini tohoto blogu, aby vám přinesli typy a hodnocení filmů na víkendy.
Dalším typem je horror REC.Dějem celého filmu je boj o přežití v městském domě, který začne nevinně a propukne v noční můru. Vše začíná reportáží o noční směně hasičů. Zpočátku se nic neděje a reportérka i s kameramanem začínají být zklamaní. Záhy se ozve poplach a hasiči (včetně reportérů) vyrážejí do akce. Jsou přivoláni do domu, kde mají údajně vyprostit ženu, která je uvězněná ve svém bytě. Na místě jsou také dva policisté ze stejného důvodu. Po té, co se dostanou do bytu, zaútočí stará žena na policistu a smrtelně ho poraní. Během přenosu raněného k sanitce všichni zjišťují (včetně obyvatel domu), že se nemohou dostat ven z "hygienických" důvodů a celý dům je uveden do karantény. Na místo jsou povolány jednotky rychlého nasazení s povolením střílet na kohokoli, kdo opustí dům. Uvězněným je pouze sděleno, ať nevycházejí z domu, neboť je uvnitř smrtelný vir...

Hodnocení FREE-SIDE

Opět se jedná o horror s průmyslovou kamerou a typickou karanténou. Už od scény, kdy hasiči a policisté vstupují do bytu uvězněné ženy, jsme začínali tušit, o co vlastně půjde. Ke konci filmu jsme se i trochu pobavili a zasmáli. Ve filmu se objevuje i pár lekacích částí, které ovšem člověk čeká a nemají tu správnou atmosféru.
Příští týden ještě uvidíte hodnocení REC 2.

Body: 6/10

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama