Tajemství života a můj pokus

6. března 2012 v 20:20 | Luck-y |  The secret
Tento článek bude sloužit jako můj osobní deníček, kam budu psát průběh (s tajemstvím) každého dne. Doufám, že se mi zadaří.


15. 2. 2012 (Středa)
Zrovna teď je 17:55. Stáhnul jsem si film The Secret a podíval se na něj. Musím říct, že jsem opravdu udiven, co všechno teď můžu dokázat.
Abych si vše lépe zapamatoval, napsal jsem si všechno důležité na papír. Celý spis mě vyšel na 2 listy plně popsané. Jako první, co jsem udělal bylo, že jsem si napsal seznam věcí, které chci. Řídil jsem se podle všech instrukcí, které byly řečeny. Nyní se chystám vytvořit "seznam vděčnosti", čili seznam všech věcí, za které jsem v životě vděčný.
Tak seznam vděčnosti je již hotov. Nyní zbývá už jen chtít a věřit.
Mým prvním přáním bude, aby mi napsala jedna dívka, se kterou bych se rád dal dohromady. Už jsem se o něco pokoušel, ale bez úspěchu. Tak mi držte palce!
Ještě bych chtěl připomenout, že toto přání jsem si zapsal zvlášť na nový papír, aby se mohlo "projevit".

16.2.2012 (Čtvrtek)
Zrovna teď je 20:50 a měl bych shrnout dnešní (první) den s využíváním tajemství. Musím říct, že dnešní den neprobíhal podle mých očekávání. Nejen, že jsem začal den úplně špatně, ale také sem zapomínal myslet na moje přání. Celý den se mi chtělo jenom spát a byl jsem unavený, takže jsem na tajemství neměl ani pomyšlení. Zítra by to už mělo být lepší.

17.2.2012 (Pátek)
Právě je 22:05 a přidávám další příspěvek. Dnešek se, abych pravdu řekl, poměrně vydařil, neboť jsem vstal s dobrou náladou a cítil se tak celý den. Ráno jsem si při čištění zubů opakoval v hlavě věci, za které jsem v životě vděčný. Náhle jsem začal cítit něco zvláštního a neznámého. Ten pocit nebyl negativní, ale naopak. V tu chvíli jsem měl velice dobrou náladu, měl radost a byl veselý. Domnívám se tedy, že to byl pocit vděčnosti. Snad se mi to bude dařit každý den, když vstanu. Určitě musím říct, abyste si to sami vyzkoušeli.

27.2.2012 (Pondělí)
Je právě 20:30 a jdu sem napsat pár zajímavých věcí. V první řadě začnu tím, že už 3 dny medituji. Nejprve jsem si myslel, že meditovat je nějaká blbost, ale po osobním vyzkoušení jsem ihned změnil názor! Je to jedna z nejlepších věcí, co můžu v životě (ve volném čase) dělat! Po skončení se cítíte radostně, vyrovnaně, bezstarostně a spoustu dalšího! Nejen, že se zbavíte stresu, ale táké se báječně uvolníte! Zažijete něco, co jste nikdy předtím nezakusili! Mohu ji jedině doporučit. Ještě vám povím, jak to dělám já. Nejprve si sednu do tureckého sedu, nasadím si sluchátka, pustím si meditační hudbu, zavřu oči a položím si ruce na kolena. Nyní si začnu v hlavě promítat věci, za které jsem vděčný. Dalé si v hlavě opakuji jednu a tu stejnou větu: "Jsem pánem svých myšlenek!". A pak se zaměřím na to, co chci. V mém případě je to napsání dívky, kterou jsem již zmiňoval na začátku. Je jedno jak dlouho meditujete (3 - 12 min. stačí), ale já osobně medituji 15 - 30 min.

A teď k té druhé věci. Ve svém článku "Tajemství života 1. část" zmiňuji, že můžete začít s něčím menším. Mluvím o tom příkladu, kdy si máte představit, jak mluvíte se svým starým známým, kterého jste již dlouho neviděli. O tom člověku se vám někdo zmíní. A dnes se mi to stalo! Neustále myslím na tu dívku, kterou chci. A dnes se mi o ní zmínila profesorka ve škole! V okamžiku, kdy jsem uslyšel její jméno, jsem si vzpoměl na tajemství a tento příklad se známým. Začal jsem cítit úspěch a posun o další krok vpřed. Je to sice neuvěřitelné, ale je to tak! Nyní jsem definitivně přesvědčen, že tajemství (tedy zákon přitažlivosti) funguje! Určitě to zkuste! Rozhodně nic nezkazíte!
Zde je odkaz na meditační píseň, kterou používám: http://www.youtube.com/watch?v=Sgk4cIELMHg&feature=related

5.3.2012 (Pondělí)
Na hodinkách mám 20:48 a jdu jsem připsat další pozitivní příhody po dlouhé době. Před týdnem se mi opět zmínila profesorka ze školy o mé vysněné. Vtip je v tom, že mi dala inspirující myšlenku, která mě vnitřně přitahovala. Dalo by se říct, že mi nabídla takovou činnost, abych se spojil s Andreou (jméno "mé" dívky). Celou dobu jsem cítil, jak mě něco táhne k té dané činnosti. Bohužel jsem tuto šanci promrhal. Patnáctého března to bude přesně měsíc od začátku mého přání a já stále nepřestávám věřit. Snažím se vysílat myšlenky na nejvyšší možné frekvenci, jak jen můžu! Vím! Prostě vím, že se mi mé přání plní!
Další věc je k meditaci. V předchozím zápisu jsem uvedl, že začínám meditovat. Medituji každý den a je to opravdu skvělé. Od té doby, co jsem s meditací začal, začínám pozorovat, že mě jen tak hned něco nerozhodí; netíží mě věci, které dřív ano; jsem šťastnější a více se směju; cítím se jinak a jsem pln života... Mám pocit, že se karty obracejí v můj prospěch.

12.3.2012 (Pondělí)
Aktuální čas je 21:45. Tento víkend byl opravdu zajímavý. Opět jsem se sešel se spoluadminem Toragem, abychom vám přinesli nová hodnocení filmů. Ovšem v sobotu bylo velmi krásné počasí a nám se nechtělo tvrdnout doma, tak jsme se rozhodli, že si půjdem zahrát basketball na nedaleké hřiště. S sebou jsme vzali i mého bratra. Když jsme došli k hřišti, bylo bohužel obsazené. Vydali jsme se tedy jinam, kde bylo taky obsazeno. Nevěděli jsme, kam jinam jít, protože široko daleko jiné hřiště už nebylo. V tu ránu mě napadlo, že bychom všichni tři mohli použít tajemství, aby se nám uvolnilo první místo a mohli si jít zahrát. Společně jsme si řekli, že chceme, aby to hřiště bylo volné a přichystané pro nás. Jak jsme se pomalu blížili k cíli naší cesty, věřili jsme tomu čím dál tím víc. A skutečně se tak stalo! Po našem příchodu bylo vše prázdné a my jsme si parádně zahráli a vyčerpali přebytečnou energii.
Tak teď už jen zbývá, aby se mi splnilo mé hlavní přání a bude to doslova zázrak!

17.3.2012 (Sobota)
Nyní je 20:36. Ve čtvrtek (15.3) to byl přesně měsíc od začátku mého pokusu o tajemství, ale bohužel se nic nestalo. To ve mně začalo vyvolávat pocity nezdaru a neúspěchu. Podíval jsem se na film ještě jednou a rozhodl se, že učiním
"novou volbu". Jaksi mi utkvěla v hlavě věta, že my sami si určujeme pravidla... Mé přání bude v podstatě stejné, až na to, že jej trochu "poupravím". Budu si přát to stejné, ale chci, aby se mi to splnilo 18.3.2012, čili zítra. A já vím, že to vyjde!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kejt Kejt | 20. února 2012 v 14:49 | Reagovat

Ahoj, musí uznat, nádherný blog... zajímám se hodně o nadpřirozeno a tak, i když mám blog situován spíš do holčičího stylu. Záhady sou můj koníček, mám asi deset knih o záhadách a nadpřirozených jevech. Blog je naprosto super! A promiň, že spamuji sem :)

2 Torag Torag | 20. února 2012 v 15:17 | Reagovat

Těší mě, že zaujalo :)

3 SDD SDD | Web | 27. února 2012 v 21:12 | Reagovat

Ahoj prosím zaregistruj se na mem blogu ! :) :(

4 Veronika Dvořáková Veronika Dvořáková | Web | 27. února 2012 v 21:13 | Reagovat

Mnoho úspěchů ti přeji :)

5 punky914 punky914 | Web | 27. února 2012 v 21:19 | Reagovat

Hmm...... velmi zajmavé... a i mrazivé.... zaujala jsi mě

6 Luck-y Luck-y | 28. února 2012 v 18:20 | Reagovat

Veronika- mnohokrát děkuju
punky914- jsem rád, že se mi povedlo zaujmnout! Jenom malá poznámka:
Já jsem mužského pohlaví :D

7 Princess M Princess M | Web | 7. března 2012 v 20:46 | Reagovat

Tento článek je čím dál zajímavější a já se popravdě nemůžu dočkat pokračování. Jen tak dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama