Važme si toho, co máme!

2. ledna 2013 v 23:45 | Luck-y |  Motivace

Važme si toho, co máme!


Asi se teď ptáte, proč byl zvolen zrovna takový název článku? Dovolte, abych vám tuto záležitost objasnil.Nedávno sem brouzdal na youtubu v naději, že najdu inspiraci pro další články v této rubrice. Ani nevím jak, ale proklikal jsem se až k videu, kde jsou zobrazeny návraty amerických vojáků domů. Návraty "synů vlasti". Musím říct, že toto video mě opravdu dostalo a pomohlo mi uvědomit si, jaké mám štěstí, že nikdo z mých rodičů není ve válce.
Mnozí z "nich" to štěstí neměli. Mnozí z "nich" už nejsou takoví, jací bývali a už nikdy nebudou. Mnozí z "nich" viděli hrůzy, které si nikdo z nás ani nedovede představit. Mnozí z "nich" mají doživotní následky. Ale přesto všechno všichni dokázali být silní! Dokázali, že jsou ochotni za svou vlast položit život... že by položili život za své kamarády... Dokázali, že jsou to HRDINOVÉ! Prošli si tvrdou zkouškou života a jejich rodiny nebo milované osoby to postihlo také. Ovšem vzájemná láska jim pomohla přečkat i ty nejtěžší situace.
Ti, kteří se už nevrátí po sobě zanechli určitě jen to dobré a pro jejich příbuzné to je nesmírná rána, která se už nikdy nezahojí, nikdy nezmizí a zůstane s nimi až do konce života.


Říká se, že člověk neví co má, dokud to neztratí nebo o to nepříjde. A proto vám radím, abyste ihned, v tuto chvíli, začli přemýšlet a uvědomili si, čeho si vážíte! Za co děkujete a jste vděční, že to máte! Až na tohle příjdete, řekněte "Děkuji!" a je jedno jak moc nahlas. Začněte se podle toho chovat. Pokud tohle uděláte, ručím vám, že vám bude lépe! Budete mít lepší a radostnější život! A především... ostatní si z vás budou brát příklad... klidně jim pověste to, co jsem zde dnes zmínil a nebo je odkažte přímo sem. Rozdávejte kolem sebe lásku a každý den děkujte za to, co máte a řádně si toho važte!
Vykašlete se na lidi, co tvrdí opak! Řiďte se sami sebou a buďte šťastní! Dokážete-li toto... můžete na sebe být hrdí!
Pokud se o toto pokusíte... ze srdce vám děkuji nejen já, ale celá redakce FREE-SIDE a ještě mnoho dalších poděkuje! ;)

Věřím, že toto video je něčím vyjímečné! Zaručeně dostane každého.(Hudba? Dokonalá!)


P.S.: Tento článek nemá vyzdvihovat Ameriku... má ukázat, "co je v sázce" každý den. Je jedno jaká válka nebo země nebo národ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama